Szkoła Ratownictwa w naszej świetlicy

W ramach zajęć edukacyjnych Szkoły Ratownictwa Medyczno-Sanitarnego Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie, na zaproszenie  pani Magdaleny Koksanowicz-Kuty w dniu 23 listopada 2011 roku gościły w naszej  świetlicy Panie Małgorzata Zabielska i Laurencja Baprawska. Wiedza teoretyczna przekazana podczas spotkania dzieciom z klas I-III, poparta praktycznymi przykładami oraz możliwość zapoznania się ze sprzętem medycznym, jak również towarzyszący pogadance film szkoleniowy, niezwykle wzbogaciły wiedzę naszych uczniów na temat ratowania życia i pomocy poszkodowanym w wypadkach, jakie mogą zdarzyć się na co dzień.
      Spotkaniu towarzyszył wernisaż pokonkursowy prac plastycznych dzieci uczęszczających do Świetlicy na temat „Pierwsza pomoc”. W konkursie wzięło udział kilkudziesięciu uczniów. Prace plastyczne powstały pod kierunkiem pań Anny Dałek, Anny Jałowińskiej, Magdaleny Koksanowicz-Kuty, Elżbiety Kurasiewicz, Anny Matuszuk, Jolanty Pardus, Aldony Piaseckiej, Małgorzaty Szabelskiej, Edyty Krawczyk.

Zobacz całą galerię