Sukcesy Matematyczne w Biskupiaku 2019

Dnia 16 marca 2019 r. odbyła się XXIII edycja Konkursu Matematycznego im. ks. dra F. Jakóbczyka dla uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum organizowanego przez XXI LO imienia św. Stanisława Kostki w Lublinie. W konkursie brało udział ponad 500 uczniów. Konkurs miał zasięg wojewódzki i objęty był Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów.
W dniu 25 kwietnia 2019r. odbyła się uroczysta gala w obecności Pani Kurator Teresy Misiuk, która osobiście gratulowała uczniom i brała udział we wręczeniu nagród dla laureatów konkursu.
Uczeń klasy 8D, Bartłomiej Gzik został laureatem tego konkursu i otrzymał puchar oraz dyplom.
Wśród wyróżnionych uczniów znalazła się również Maria Szwed i Mikołaj Kuna uczniowie klasy 8C, którzy otrzymali dyplomy za dobry wynik.
Nad przygotowaniem uczniów do konkursów czuwali Pani Aneta Siwiec i Pan Grzegorz Pyda.
Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Zobacz całą galerię