Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

Szlachetna paczka relacja

shadow

Szlachetna paczka relacja
 
Serdeczne dziękujemy wszystkim Darczyńcom – Rodzicom, Gimnazjalistom i Pracownikom naszej szkoły, którzy przyczynili się do przygotowania oraz transportu naszych Szkolnych Szlachetnych Paczek! Poniżej przedstawiamy krótką relację ze spotkania wolontariuszy Szlachetnej Paczki z rodziną.

„Rodzina pani Aliny ucieszyła się z naszego przyjazdu. W raz z mężem, panem Januszem chcieli pomagać w noszeniu paczek. Weronika bardzo ucieszyła się z płyty z grą. Ogromną radość sprawił jej również fakt, że rodzice otrzymali upominki. Pani Alina cieszyła się dosłownie ze wszystkiego, ale najbardziej z faktu otrzymania przez Weronikę nowego urządzenia medycznego. Również, jej radość sprawił upominek. Wszyscy członkowie Rodziny mieli w oczach łzy szczęścia”.

„Jestem pełen uznania za włożone w Projekt zaangażowanie i troskę o najdrobniejsze szczegóły. Pragnę również podziękować za bardzo dobry kontakt, jaki był między nami. Życzę Darczyńcy oraz jego Zespołowi wszystkiego co najlepsze na każdy, kolejny dzień. To Darczyńca namalował na buziach w rodzinie pani Aliny uśmiech i wlał w ich serca radość. Jest to dla mnie zaszczyt, że mogłem pracować z tak wspaniałymi ludźmi”.

Swoją wdzięczność wyraziła Pani Alina, przesyłając nam podziękowania.

„Jesteśmy z całego serca wdzięczni Darczyńcy za ofiarowane paczki. Doceniamy cały trud jaki włożył w to, aby je dla nas przygotować. Wszystko było tak pięknie opakowane, że aż szkoda było otwierać. Każda rzecz z paczki jest dla nas ogromną pomocą i nikt z nas nie spodziewał się, że otrzyma tak dużo. Jestem szczególnie wdzięczna za nowy ssak dla Weroniki, ale chcę też powiedzieć, za wszystko, każdy podarek z paczki jest dla nas równie cenny”.

 
Szlachetna Paczka to akcja, która pokazuje, że pięknie jest pomagać, ale wymaga współpracy i zaangażowania.
 
Szkolni koordynatorzy, uczniowie klas 3ag, 3eg, 6e
informację przygotowała pani Judyta PoipiołekZobacz całą galerię