Wspaniały sukces naszych młodych pływaków

Wspaniały sukces naszych młodych pływaków

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej Szkoły reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy SKARPA, odnieśli w miniony weekend ogromny sukces zajmując III miejsce w punktacji drużynowej Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach Dzieci 10- 11 lat. Zawody organizowane przez Lubelski Okręgowy Związek Pływacki odbyły się na pływalni H2O w Lublinie. Nasza drużyna, która wywalczyła okazały puchar, wystąpiła w następującym składzie: Antek Zdunek, Kuba Rosiak. Grześ Ścioch, Dominik Nakonieczny, Piotrek Rybczyński, Maja Nowakowska /srebrny medal indywidualnie w konkurencji 50 m. stylem grzbietowym/, Julka Batyra, Ania Jagiełło i Sara Luszawska. W tych samych zawodach nasi 11-to latkowie uplasowali się tuż za podium, zajmując po pasjonującej walce IV miejsce w naszym województwie! Indywidualnie najlepiej spisał się Szymon Jakubiak, który we wspaniałym stylu wywalczył brązowy medal w konkurencji 100 m stylem klasycznym! Gratulujemy dzieciakom pobitych rekordów życiowych, a rodzicom i przyjaciołom drużyny dziękujemy za wspaniały doping!

informację przygotował pan Krzysztof Kozak

Zobacz całą galerię