Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie

Ważne informacje

LAUREACI KONKURSU BIBLIJNEGO „BIBLIA-KSIĘGA ŻYCIA”

shadow

LAUREACI KONKURSU BIBLIJNEGO „BIBLIA-KSIĘGA ŻYCIA”
 
I MIEJSCE - Stanisław Kawalec
 
Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi
w Lublinie
Al. Długosza 8a
20-054 Lublin
Opiekunowie:
Pani Agnieszka Huszcz,
Pan Andrzej Ilczuk
II MIEJSCE – Aleksandra Bordzoł
 
 
 
 
 
 
II MIEJSCE -Damian Tomczyk
 
Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie
ul. Poturzyńska 2
20-853 Lublin
Opiekunowie:
Pani Renata Leszko
ks. Piotr Wojtysiak
Pan Tomasz Barczyk
Pan Mariusz Banach
XXIX LO w Lublinie
ul. Lipowa 25
20-020 Lublin
Opiekunowie:
siostra Agnieszka Kwaśniewska,
Pani Agnieszka Podlecka
III MIEJSCE -  Słowik Andrzej,
III MIEJSCE - Dwornikiewicz Natalia
 
 
 
III MIEJSCE  - Saj Jakub
 
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie. Szkoła Podstawowa w Urzędowie
ul. Wodna 24
23-250 Urzędów
Opiekun:
Pan Andrzej Słowik
Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi
w Lublinie
Al. Długosza 8a
20-054 Lublin
Opiekunowie:
Pani Agnieszka Huszcz,
Pan Andrzej Ilczuk
WYRÓŻNIENIA
1. Celiński Przemysław
 
 
 
 
 
 
 
2. Cielica Hubert
 
 
 
 
 
 
3. Maszkowski Jakub
 
Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie
ul. Poturzyńska 2
20-853 Lublin
Opiekunowie:
Pani Renata Leszko
ks. Piotr Wojtysiak
Pan Tomasz Barczyk
Pan Mariusz Banach
Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi
w Lublinie
Al. Długosza 8a
20-054 Lublin
Opiekunowie:
Pani Agnieszka Huszcz,
Pan Andrzej Ilczuk
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi
w Lublinie
Al. Długosza 8a
20-054 Lublin
Opiekunowie:
Pani Agnieszka Huszcz, Pan Andrzej Ilczuk
4. Malinowska Julia Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli
Pszczela Wola 9,
23-107 Strzyżewice,
Opiekun:
Pani Ewa Wachowska
5. Dzikowski Łukasz Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie. Szkoła Podstawowa w Urzędowie
ul. Wodna 24
23-250 Urzędów
Opiekun:
Pan Andrzej Słowik
6. Pałyska Piotr Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Pszczelej Woli
Pszczela Wola 9,
23-107 Strzyżewice
Opiekun:
Pani Ewa Wachowska
7. Klimek Adam
8. Jakubczak Piotr
Gimnazjum im. Wincentego Pola w Radawczyku Drugim
Radawczyk  Drugi 36
Opiekun: Pani Krystyna Rzucidło
9. Brut Magdalena Publiczne Gimnazjum w Ludwinie
21-075 Ludwin 20
Opiekun: Pani Renata Gozdołek
10. Przychodaj Paweł XXIX LO w Lublinie
ul. Lipowa 25
20-020 Lublin
Opiekunowie:
siostra Agnieszka Kwaśniewska,
Pani Agnieszka Podlecka
11. Kożuch Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie
ul. Poturzyńska 2
20-853 Lublin
Opiekunowie:
Pani Renata Leszko,
ks. Piotr Wojtysiak,
Pan Tomasz Barczyk,
Pan Mariusz Banach
 
informację przygotował pan Krzysztof Celiński


Załączniki do pobrania



Zobacz całą galerię