2016-03-16|Umieszczone w: |przez: ZetKa

Były prezentacje multimedialne, występy cheerleaderek, spektakl teatru „Bez nazwy”, koncert chóru szkolnego, lekcja pokazowa klasy koszykarskiej i nauki pływania oraz wspinaczki skałkowej.
Goście mogli obejrzeć piękną wystawę prac plastycznych, prezentacja klas z programem DSD i klas z oddziałami integracyjnymi. Odbywały się również pokazy doświadczeń fizycznych i chemicznych, prezentacja projektu „Erasmus”, podróże po zabytkach Hiszpanii i wiele, wiele innych atrakcji.
Uczniowie sprzedawali ozdoby świąteczne, które własnoręcznie wykonali na zajęciach artystycznych. Dochód ze sprzedaży ozdób był przeznaczony dla podopiecznych naszej szkoły Bernadette i Bizimana z Republiki Demokratycznej Kongo.
Ze względu na bardzo bogatą ofertę edukacyjną dni otwarte w naszej szkole cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.