2016-02-23|Umieszczone w: Teatr "FLYING 11", |przez: KSZ

Tuż przed feriami obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu naszego szkolnego teatru anglojęzycznego ”Flying 11” pt. ”Sleeping Beauty”. Wystąpili w nim aktorzy z klas 3A i 3F oraz ich młodsi koledzy z klasy 4C  ze Szkoły Podstawowej nr 28, którą ponownie zaprosiliśmy do współpracy w tym roku szkolnym.

”Sleeping Beauty” to teatralna adaptacja baśni braci Grimm, opowieść o zaczarowanym królestwie, na którym ciąży klątwa Bad Fairy, czyli Złej Wróżki. W przedstawieniu nie zabrakło więc baśniowej magii i osobliwych postaci. Akcja toczyła sią wartko, a jej atutem były zabawne sytuacje, dowcipne dialogi i świetna gra aktorska w języku angielskim. Przedstawienie przygotowały panie Agnieszka Adamczyk, Agnieszka Goliszek i Małgorzata Piasecka.

Obsada:
Śpiąca Królewna - Milena Mazurek,
Królowa - Agnieszka Michałowska,
Król - Jakub Budrewicz,
Zła Wróżka - Natalia Jarosz,
Tańcząca Wróżka - Agata Krzysiak,
Mądra Wróżka - Nina Zielińska,
Śpiewająca Wróżka - Maria Osior,
Piękna Wróżka - Katarzyna Witczak,
Niania - Oliwia Szpunar,
Żaba/Książe 2 - Adrian Kieraga,
Kucharz /Książe 1 - Kacper Ciuksza,
Książe 3 - Matthias Hacker,
Rycerze - Jakub Ślązak i Wiktor Zawół,
Róże: Justyna Goryczka, Magdalena Kędzierska, Natalia Krupa, Julia Lewczuk.