2016-02-13|Umieszczone w: Rok szkolny 2015/2016, |przez: ZetKa

W piątek, 12 lutego w Zespole Szkół Energetycznych w Lublinie odbył się finał XII Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego Komputera".

Konkurs był objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin i Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

W konkursie nasze gimnazjum reprezentowali Łukasz Jaremek i Igor Kania z klasy 2F (uczniowie pani Małgorzaty Kąckiej) oraz Jakub Budrewicz z klasy 3A (uczeń pana Zbigniewa Kwiecińskiego). Podczas zmagań uczniowie rozwiązywali test zawierający różne pytania związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem komputerowym. Wszyscy uczestnicy finału mogli również wysłuchać wykładów tematycznych wygłoszonych przez przedstawicieli Urzędu Miasta Lublin, Straży Miejskiej UM Lublin, Wojewódzkiej i Miejskiej Komendy Policji w Lublinie oraz przedstawiciela PTI.
I miejsce w XII Regionalnym Konkursie "Dzień Bezpiecznego Komputera" w kategorii Gimnazjum zdobył nasz uczeń Jakub Budrewicz z klasy 3A. Nagrodą za zwycięstwo były gadżety komputerowe oraz talon na egzaminy ECDL. Gratulujemy!
Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej Zespołu Szkół Energetycznych.