2016-02-11|Umieszczone w: |przez: ZetKa
Rozpoczął go tadycyjny polonez prowadzony przez panią dyrektor Mariolę Krawczyk i dyrektora zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 28, pana Marka Błaszczaka. Licznie przybyli goście z nieukrywanym wzruszeniem podziwiali przepiękne przygotowany przez panie Iwonę Dudek i Marzenę Krzysiak taniec i perfekcyjnie wykonany przez naszych trzecioklasistów. Młodzi tancerze krokiem poloneza przeszli do sali gimnastycznej, w której kontynuowano zabawę.

Niewątpliwie urokliwym jej dopełnieniem była dekoracja, której motywem przewodnim w tym roku stał się kraj kwitnącej wiśni - Japonia. Jak zwykle nie zawiodła wyobraźnia i talent naszej plastyczki pani Agnieszki Burdyk.

Także w tym roku odbył się konkurs na najciekawiej udekorowaną salę biesiadną. Poziom był na tyle wyrównany, że komisja miała problem ze wskazaniem tych szczególnie wyróżniających się sal.

Ostatecznie I miejsce przyznano klasie 3A za profesjonalizm i wakacyjne klimaty hawajskiej wyspy. II miejsce zajęła klasa 3F za przygotowanie niezwykle oryginalnej dekoracji w stylu westernowym. III miejsce zajęły klasy: 3B za "Ocean" i morskie klimaty oraz 3D za "Zimę", której tak brakuje nam w tym roku.

Bal był wyjątkowo udany. Na parkiecie bawili się wszyscy przy modnych rytmach, chociaż głównym punktem tej spontanicznej zabawy była belgijka, wielokrotnie wykonywana przez kilkadziesiąt par. Wielkie brawa dla pomysłodawczyni pani Agnieszki Adamczyk i świetnie prowadzącej tę zabawę uczennicy klasy 3F - Niny Zielińskiej.

Dobra zabawa niech będzie początkiem owocnej pracy!