2016-02-01|Umieszczone w: Przedmioty artystyczne, Rok szkolny 2015/2016, |przez: ZetKa

Konkurs zorganizowany został przez Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Lublinie. Tematem konkursu było wykonanie pracy plastycznej będącej ilustracją do powieści „Faraon” i przedstawiającej egipskie obyczaje, życie codzienne faraona oraz jego dwór, mity, architekturę lub wybrane sceny z powieści.

W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, świetlic oraz placówek kulturalnych. Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice klasy III.
Pochwalić możemy się sukcesem. Karolina Kasperek z klasy 3C zdobyła I miejsce, Maria Osior z klasy 3A - II miejsce oraz Magdalena Özen z klasy 3A - wyróżnienie.
Uczennice przygotowała pani Agnieszka Burdyk.
Wernisaż wystawy nagrodzonych prac połączony był ze słodkim poczęstunkiem i wspólnym robieniem zdjęć. Wystawę można zobaczyć  do końca lutego 2016 roku w Domu Kultury LSM.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach plastycznych!