2016-01-27|Umieszczone w: "Adopcja Serca", |przez: ZetKa

Tym razem również nie zabrakło chętnych do udziału we wspólnych śpiewaniu. Wystąpili uczniowie klas pierwszych: 1A, 1B, 1C, 1F,  klas drugich: 2A, 2B, 2D, 2F oraz klas trzecich: 3A, 3B, 3D, 3F.

Uczniowie przygotowali kolędy w języku niemieckim, hiszpańskim, włoskim, angielskim, oraz rosyjskim. Piękną starą pastorałkę: „Jam jest dudka” zaśpiewali uczniowie klasy 3F i 3A przy akompaniamencie p. Urszuli Plis. Mogliśmy usłyszeć jak grają na fletach i instrumentach perkusyjnych.

W tym roku odważyli się również wystąpić nauczyciele i pracownicy gimnazjum, co spotkało się z gorącym uznaniem widowni. Mamy nadzieję że koncert przedłużył widzom świąteczny nastrój i wprowadził z radością w nowy semestr roku szkolnego.

Zbierając od widzów symboliczną złotówkę wszyscy uczestnicy przyczynili się do finansowego wsparcia fundacji „Adopcja Serca”. Dziękujemy.