2016-01-26|Umieszczone w: |przez: ZetKa

Z tej okazji 21 stycznia w sali teatralnej odbyła się urodzinowa uroczystość, przygotowana przez grupę AC TEAM.

Pani dyrektor Mariola Krawczyk w krótkim wystąpieniu przybliżyła uczestnikom sylwetkę Patrona, podkreślając udział naszej szkoły w popularyzacji postaci Mokrskiego (najnowsze przedsięwzięcie to tablica pamiątkowa na fasadzie kamienicy przy ul. Trzeciego Maja 22) oraz pozyskiwaniu nowych informacji, fotografii, wspomnień.
Główną część rocznicowych obchodów stanowił Konkurs Wiedzy o Marianie Tadeuszu Mokrskim. Cieszy fakt, że wszystkie drużyny wykazały się obszerną wiedzą na temat Patrona. Zwycięski puchar odebrał jednak zespół z klasy IIF (pokonując w dogrywce drugą drużynę z tej  klasy!), zaś drugie i trzecie miejsca przypadły klasom IID i IIE. Gratulujemy uczniom i wychowawcom!
Konkursowym zmaganiom towarzyszyły piosenki chóru Gimnazjum nr 11 pod kierownictwem pani Urszuli Plis oraz występy uczniów z klas IC, IIA, IIC i IIF.
Całość przygotowali uczestnicy projektu "Korona polskiego Wychowania" oraz ochotnicy: Gosia Jeżyna (organizacja), Ola Basak (zdjęcia), Sara Michalczyk (jury), Ola Stępień (obsługa informatyczna), Weronika Lemańska (konferansjerka), Natalka Nowińska (konferansjerka), Julka Wysmulska (konferansjerka), Monika Pszczoła (organizacja, muzyka), Karol Walczyszyn („Mokrski”), Jan Zera („Grudziński”), Łukasz Jaremek („Piasecki”), Wojtek Ozimkiewicz („Roszak”), Kuba Jaskowiak („Roszak”), Dawid Popiołek (recytator), Adam Szczerba (recytator).
Oprawę plastyczną spotkania wykonała pani Agnieszka Burdyk.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.