2015-12-11|Umieszczone w: Integracja, |przez: ZetKa

Do udziału w imprezie zostali zaproszeni uczniowie klas I. Turniej odbył się we wtorek 1 grudnia 2015 r. Na początku odbyła się część artystyczna, w której uczniowie klas integracyjnych zaprezentowali swoje rozliczne uzdolnienia m.in. w tańcu, recytacji, śpiewie itp. Druga część spotkania miała charakter sportowy. Cztery drużyny rywalizowały między sobą w konkurencjach zręcznościowych. W zawodach liczyła się i była punktowana punktualność, współpraca zawodników i dokładność w wykonywaniu poszczególnych zadań.
Wspaniała atmosfera, doping widzów i dobra zabawa towarzyszyły startującym zawodnikom i publiczności. Wszystkim dopisywał dobry humor i wszyscy zawodnicy zostali zwycięzcami.
Organizacji spotkania podjęły się panie: A. Zawół, J. Popiołek, K. Zezula, E. Kręcisz-Plis, G. Głowacka, B. Zgnilec, A. Adamczyk, I. Dudek-Błaszczyk, oraz M. Krzysiak.