2015-07-07|Umieszczone w: |przez: KSZ

„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas” – te słowa popularnej piosenki przypomnieli uczniowie klas trzecich podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny, która odbyła się 25 czerwca 2015 roku.
Trzecioklasiści ślubowali wierność wartościom zaczerpniętym z biografii naszego Patrona por. mar. Mariana Tadeusza Mokrskiego, a potem przekazali sztandar szkoły koleżankom i kolegom z klas drugich. Pani dyrektor Mariola Krawczyk przypomniała sukcesy naszych uczniów w zakończonym roku szkolnym, a potem  wręczyła dyplomy i statuetki wyróżniającym się w wielu dziedzinach : nauce, sporcie, działalności społecznej i kulturalnej. Dumni byli nie tylko uczniowie, ale również rodzice, dziadkowie, rodzeństwo.
Wychowawczynie klas trzecich krótko scharakteryzowały swoje klasy. Wszystkie mówiły:
„Będziemy za Wami tęsknić”.
Uroczystość  zaszczycił swoja obecnością ksiądz Ryszard Jurak - proboszcz parafii pw. Świętej Rodziny, który złożył absolwentom życzenia błogosławieństwa Bożego w dalszym życiu.
 Po części oficjalne przyszedł czas na występy artystyczne zakończone wspólnym odśpiewaniem  utworu  Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”.

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy”.