2015-06-12|Umieszczone w: Integracja, |przez: ZetKa

Pierwszą atrakcją imprezy była wizyta w Zamojskiej Manufakturze Słodyczy „Tęcza”, gdzie uczniowie poznali tajniki sporządzania słodyczy, samodzielnie wykonali barwne lizaki i zostali obdarowani pamiątkowymi zestawami cukierków.

Następnie grupa zwiedzała Rynek Starego Miasta, gdzie pani przewodniczka, ubrana w historyczny strój z XVI wieku, ciekawie opowiadała o losach miasta.
Kolejnym punktem wycieczki było zoo, które wzbogaciło wiedzę o świecie zwierząt z różnych kontynentów i wzbudziło wiele pozytywnych emocji.
Pełni wrażeń pierwszoklasiści udali się  do Zagrody „Guciów” na Roztoczu, gdzie zwiedzali osadę etnograficzną. Ostatnią atrakcją wycieczki było  ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dzięki Ali z IB, która wzięła ze sobą gitarę, uczniowie mogli posłuchać piosenek i umilić śpiewem ostatnie chwile kończącego się dnia.
Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie: Beata Daniluk, Agnieszka Horyńska i Agnieszka Goliszek.