2015-05-31|Umieszczone w: Przedmioty artystyczne, Rok szkolny 2014/2015, |przez: ZetKa

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej uczniów, a także przybliżanie młodzieży walorów miasta. Nadesłanych prac było ponad 1000. Poziom artystyczny konkursu był bardzo wysoki.

28 maja 2015 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie wyników Konkursu. Przyznano atrakcyjne nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Uczennica naszego gimnazjum Karolina Kasperek z klasy 2C wygrała w kategorii gimnazjum, uzyskując pierwsze miejsce! Karolina jest podopieczną pani Agnieszki Burdyk.
Zwyciężczyni życzymy dalszych sukcesów w konkursach plastycznych i gratulujemy pierwszego miejsca!