2015-05-20|Umieszczone w: "Korona Polskiego Wychowania", |przez: KSZ

Nasz szkoła, wspólnie z Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo, realizuje projekt edukacji obywatelskiej "Korona Polskiego Wychowania". W ramach projektu grupa "GC Masters" zrealizuje szereg różnych inicjatyw społecznych.
W zeszłym tygodniu zakończyło się głosowanie na najciekawsze inicjatywy, które zostaną zrealizowane w ramach Szkolnych Dni Społecznych.
Zwyciężyły następujące inicjatywy:
- Trening koszykówki oraz turniej koszykówki dla Szkoły Podstawowej nr 28 w Lublinie. Inicjatywy zostaną zrealizowane 1 czerwca.
- "Kawiarenka jednego dnia", konkurs plastyczny "Skojarzenia z Gim 11" oraz teleturniej "Kocham Cię Jedenastko". Inicjatywy zostaną zrealizowane 8 czerwca.
Obecnie można głosować na pięć z siedmiu inicjatyw internetowych. Zachęcamy społeczność szkolną do głosowania na najciekawsze inicjatywy, które zostaną zrealizowane w okresie wakacyjnym. Wystarczy kliknąć w poniższy link i zagłosować.