2015-05-04|Umieszczone w: Przedmioty artystyczne, Rok szkolny 2014/2015, |przez: ZetKa

27 kwietnia 2015 roku odbyło się wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. Konkurs zorganizowany został przez Gimnazjum nr 3 w Lublinie pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Konkurs adresowany był do uczniów podstawówek i gimnazjów, którzy startowali w swoich kategoriach wiekowych. Nadesłanych prac było dużo, a ich poziom bardzo wysoki. Prace plastyczne wykonane były w technice dowolnej, w formacie A3 lub A2.

Naszą szkołę reprezentowała Magdalena Özen z klasy IIA, która bardzo ciekawie przedstawiła własną interpretację plastyczną tematu konkursu. Uczennicę przygotowała pani Agnieszka Burdyk.

Gratulacje dla Magdy, życzymy jej dalszych sukcesów w konkursach plastycznych!