2015-03-16|Umieszczone w: Sukcesy sportowe, |przez: ZetKa

Nasi uczniowie przywieźli aż dziewięć medali, w tym dwa złote, trzy srebrne i cztery brązowe.
Znakomicie spisała się Gabriela Bernat, która zdobyła dwa złote krążki oraz jeden srebrny w stylu grzbietowym. Ponadto na 200 m grzbietem wypełniła minimum kwalifikujące ją do udziału w Igrzyskach Europejskich w Baku w czerwcu 2015 r.
Wyśmienicie pływała również Wiktoria Czarnecka, która zdobyła srebro na 50 m oraz brąz na 100 metrów delfinem, plasując się o setne sekundy za zwyciężczyniami obu wyścigów.
Trzy brązowe medale z wartościowymi wynikami zdobyła Karolina Smyłek na 50, 100 i 200 m stylem grzbietowym.
Największą niespodziankę sprawił Bartosz Małyska. Na dystansie 1500 m stylem dowolnym zdobył swój pierwszy, ale zapewne nie ostatni medal mistrzostw Polski!
Wszyscy zawodnicy ustanowili rekordy życiowe.
Gratulujemy pływakom i  trenerowi  Andrzejowi Świtkowskiemu.