2014-11-12|Umieszczone w: Rok szkolny 2014/2015, |przez: ZetKa



Nazwisko i imę ucznia Nazwa konkursu Nazwisko i imię nauczyciela - opiekuna
 Jastrzębska Julia  Konkurs Ortograficzny  Grażyna Maciejewska
 Oleszczuk Elżbieta  Konkurs Ortograficzny  Grażyna Maciejewska
 Mól Wiktoria  Konkurs Ortograficzny  Grażyna Maciejewska
 Jachowicz Mikołaj  Konkurs Ortograficzny  Marta Golec
 Rejmak Dominik  Konkurs Ortograficzny  Beata Daniluk
 Denis Klaudia  Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Wolińska Katarzyna  Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Gorący Weronika  Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Mól Wiktoria  Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Konrad Rosołowski
 Chudzik Paulina  Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Duda Kinga  Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Goryczka Julia  Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Anna Doroszewska
 Konopa Magdalena  Konkurs J.Niemieckiego  Violetta Winiarczyk, Konrad Rosołowski
 Jastrzębska Julia  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Adamczyk
 Ozen Magdalena  Konkurs J.Angielskiego  Joanna Filipowicz-Adamowicz
 Konopa Magdalena  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Adamczyk
 Mól Wiktoria  Konkurs J.Angielskiego  Joanna Filipowicz-Adamowicz
 Budzyńska Karolina  Konkurs J.Angielskiego  Dorota Wereska
 Dylon Dominika  Konkurs J.Angielskiego  Dorota Wereska
 Denis Klaudia  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Adamczyk
 Kubiak Julia  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Adamczyk
 Przybyła Jakub  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Adamczyk
 Rejmak Dominik  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Czuchryta
 Błaszczak Elżbieta  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Adamczyk
 Topyła Weronika  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Adamczyk
 Pelczarski Michał  Konkurs J.Angielskiego  Agnieszka Adamczyk
 Lisowski Michał  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Kierepka Izabela  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Jachowicz Mikołaj  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Przybyła Jakub  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Kierepka Urszula  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Denis Klaudia  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Rejmak Dominik  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Kwiecińska Agata  Konkurs Biologiczny  Ewa Ćwik
 Jastrzębska Julia  Konkurs Geograficzny  Agata Węska, Tadeusz Sułek
 Jachowicz Mikołaj  Konkurs Geograficzny  Agata Węska, Tadeusz Sułek
 Rejmak Dominik  Konkurs Geograficzny  Agata Węska, Tadeusz Sułek
 Chawryło Aneta  Konkurs Historyczny  Konrad Rosołowski
 Sołtys Aleksandra  Konkurs Historyczny  Konrad Rosołowski
 Soćko Tymoteusz  Konkurs Historyczny  Ewa Węgrzyn-Pluta
 Boczek Jarosław  Konkurs Historyczny  Agnieszka Horyńska
 Witan Jakub  Konkurs Historyczny  Agnieszka Horyńska
 
Uczniom i ich nauczycielom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.