2014-09-01|Umieszczone w: |przez: ZetKa

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor Gimnazjum nr 11 Mariola Krawczyk. W swoim przemówieniu nawiązała m.in. do obchodzonej 75-ej rocznicy wybuchu II wojny światowej, a następnie zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły. Przedstawiła wicedyrektorów, szczególnie gorąco przywitała uczniów klas pierwszych, rodziców, nauczycieli i wychowawców.
W części artystycznej wystąpili uczniowie z klas drugich. Młodzież z klasy IIA zaprezentowała swoje zdolności językowe, uczniowie z klasy IIF przygotowali konferencję prasową, a koszykarze  z klasy IIG pokazali umiejętności sportowe.
W dalszej części spotkania uczniowie Kamil Gołofit z IIIB i Hubert Pałka z IIID zaśpiewali piosenkę pt. "Będziesz moją damą" z repertuaru Marka Grechuty, a umiejętnością gry na gitarze popisał się uczeń klasy IF Hubert Barecki.
Po uroczystości w sali gimnastycznej pierwszoklasiści pod opieką wychowawców udali się do sal lekcyjnych.