2014-05-16|Umieszczone w: Rok szkolny 2013/2014, |przez: ZetKa

W uroczystości udział wzięli laureaci, rodzice, nauczyciele i dyrektorzy szkół. W bieżącym roku szkolnym do zmagań konkursowych organizowanych dla gimnazjalistów przystąpiło ponad 17 tysięcy uczniów, z czego do finału doszło 404, z których 311 uzyskało tytuł laureata.
Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Dyplomami nagrodzeni zostali również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu oraz dyrektorzy szkół.
Gala została zorganizowana w miejscu szczególnym - w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, stanowiącą wspaniałą oprawę dla tej uroczystości.
Gimnazjum nr 11 reprezentowała Klaudia Denis z klasy IIA, która została laureatką Konkursu Języka Niemieckiego. Klaudię do konkursu przygotowywały panie: Wioletta Winiarczyk i Anna Doroszewska. Gratulujemy!.