2014-04-13|Umieszczone w: Religia, |przez: ZetKa

Rywalizację w tym roku wygrała Aleksandra Kuna z Gimnazjum w Jastkowie, tuż za nią uplasowali się ex aequo: Przemysław Kasprzycki z Gimnazjum nr 10 w Lublinie, Jakub Czarnata z Gimnazjum nr 9 w Lublinie oraz Filip Nowaczyński z Gimnazjum w Urzędowie.
Miejsce trzecie zajęli również ex aequo: Ernest Multan z Gimnazjum nr 1 w Bychawie, Teresa Nykiel z Gimnazjum nr 10 w Lublinie oraz Justyna Stasiak reprezentująca Gimnazjum w Jastkowie.
Za podzielenie się własnym doświadczeniem wiary jury wyróżniło: Teresę Nykiel z Gimnazjum nr 10 w Lublinie, Igę Szokiel z Gimnazjum w Jastkowie, Karola Cichonia z Gimnazjum nr 8 w Lublinie oraz Jakuba Suchańskiego z Gimnazjum w Przybysławicach.
Zaproszeni laureaci wraz z opiekunami mogli obejrzeć Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez uczniów naszego gimnazjów z klas: IIIc, IIIf, IIc, IId, Ib oraz z klasy If.
Gratulujemy zwycięzcom tegorocznej edycji konkursu i zapraszamy wszystkie szkoły gimnazjalne do udziału w naszej biblijnej rywalizacji w przyszłym roku.