2014-01-14|Umieszczone w: G11, |przez: ZetKa

W sobotę, 11 stycznia odbył się na terenie naszej szkoły bal gimnazjalny. Tradycyjnie rozpoczął go polonez. Motywem przewodnim dekoracji tegorocznego balu był karnawał wenecki.

Do tradycji balu należy konkurs na najpiękniejszą dekorację sali. Również i w tym roku taki konkurs miał miejsce. Rywalizacja była bardzo zacięta, o czym świadczą wyniki konkursu:
- pierwsze miejsce zajęły ex aequo klasy: 3A za salę "Jaskinia lodowa" i klasa 3C za "Miasto superbohaterów",
- drugie miejsce również ex aequo zajęły klasy: 3D za salę "Sięgaj gwiazd" oraz klasa IIIF za salę "Welcome to Las Vegas".

Dziękujemy uczniom wszystkich klas i ich Rodzicom za piękne, pomysłowe udekorowanie sal. Gratulujemy też uczniom klas III właściwej postawy podczas balu, pięknych kreacji i wspaniałej zabawy.