2013-12-09|Umieszczone w: Sukcesy sportowe, |przez: Kącka Małgorzata

4 grudnia na pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się finałowe zawody w pływaniu sztafetowym i indywidualnym w ramach Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. Ich organizatorem był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

W zawodach uczestniczyło 24 zespoły i 98 zawodników w startach indywidualnych. Wspaniale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy przywieźli okazałe puchary i medale.

Sztafeta dziewcząt wywalczyła złoty meda:
Małek Julka, Osmulska Adriana, Nowicka Natalia, Kruk Alicja, Czarnecka Wiktoria, Bernat Gabriela, Smyłek Karolina, Michałowska Olga, Tomaszewska Julia, Fil Konstancja, Nowaczek Justyna.
Sztafeta chłopców wywalczyła złoty medal:
Czerniak Konrad, Boguszewski Maciej, Konop Jakub, Niedziałek Dominik, Bednarz Mateusz, Skiba Kamil, Wajler Bartek, Wawrzyńczak Alan, Małyska Bartek, Prażmo Filip, Rzepecki Michał.

W rywalizacji indywidualnej kategorii dziewcząt:
I miejsce uzyskała Wiktoria Czarnecka w stylu dowolnym i jej klasowa koleżanka Gabrysia Bernat w stylu grzbietowym.
II miejsce wywalczyła Smyłek Karolina w stylu grzbietowym.

W kategorii indywidualnej kategorii chłopców:
I miejsce uzyskał Dominik Niedziałek w stylu grzbietowym.

Na pochwałę zasługują również pozostali zawodnicy, którym niewiele zabrakło do medalu: Nowaczek Lucyna, Osmulska Adriana, Konop Jakub i Skiba Kamil.

Opiekunami zespołów byli: Marta Karykowska i Krzysztof Sagan.

Gratulujemy!!

Załączniki do pobrania: