2013-11-11|Umieszczone w: Rok szkolny 2012/2013, |przez: ZetKa

Zdobyliśmy tytuł BEZPIECZNEJ SZKOŁY oraz członkostwo OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU BEZPIECZNE SZKOŁY.

Uzyskaliśmy CERTYFIKAT e-Szkoły Kompetencji Kluczowych w ramach realizowanego projektu e-Akademia Przyszłości.

Świętowaliśmy Jubileusze:
- Dziesięciolecia Oddziałów Integracyjnych,
- Pięciolecia klas DSD.

Nasi uczniowie: Justyna Lipińska, Łukasz Lipiński, Urszula Kierepka wzięli udział w Lubelskim Programie Pomocy Stypendialnej dla Uczniów Szczególnie Uzdolnionych 2010-2013.

Uczniowie Gimnazjum nr 11 w Lublinie zdobyli 19 tytułów finalisty oraz 11 tytułów laureata w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Laureaci etapu wojewódzkiego

Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Nazwisko nauczyciela
 Konkurs Języka Niemieckiego  Mateusz Mielnik IIIC
 Agata Dimitrewska IIIA
 Katarzyna Mikulska IIIA
 Aleksandra Moch IIIA
 Aleksandra Szymczyk IIIA
 Kamila Filipek IIIA
 Anna Dąbkowska
 Violetta Winiarczyk
 Konkurs Matematyczny  Katarzyna Mikulska IIIA
 Monika Siwiec IIIA
 Bożena Winiarska
 Konkurs Chemiczny  Konrad Goliszek IIA  Bożena Pryszczewska
 Konkurs Fizyczny  Katarzyna Mikulska IIIA  Uszula Gryglicka
 Konkurs Geograficzny  Katarzyna Mikulska IIIA  Agata Węska

Finaliści etapu wojewódzkiego
Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Nazwisko nauczyciela
 Konkurs Języka Niemieckiego  Jowita Tomczak IIIA  Anna Dąbkowska
 Violetta Winiarczyk
 Konkurs Języka Angielskiego  Katarzyna Mikulska IIIA
 Monika Siwiec IIIA
 Adam Szum IIIF
 Agnieszka Goliszek
 Konkurs Historyczny  Maciej Komsta IIIC  Danuta Radzik
 Konkurs Biologiczny  Anna Kwiecińska IIA
 Konrad Goliszek IIA
 Ewa Ćwik
 Konkurs Fizyczny  Łukasz Sereda IIA  Bogdan Warda

Wyniki uczestnictwa naszych uczniów w konkursach o zasięgu ogólnopolskim:
- Agata Dimitrewska, uczennica klasy IIIA, finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, który odbył sę pod  patronatem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego i Instytutu Goethego w Warszawie. Uczennicę do konkursu przygotowywała pani Violetta Winiarczyk,
- Karol Suchecki, uczeń klasy IIIB, laureat I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych "Bałałajka" w kategorii solista. Ucznia do konkursu przygotowywała pani Anna Doroszewska,
- Kamila Filipek, uczennica klasy IIIA, finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. Uczennicę do konkursu przygotowywała pani Agnieszka Goliszek.

Pozostałe sukcesy:
Aleksandra Woś z klasy IIIF laureatką konkursu Literackiego pt. „KLASZTOR W SERCU MIASTA”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów całego województwa.   Patronat objął Lubelski Kurator Oświaty.

Julita Romanek z kl. IIH. - I miejsce w kategorii wokalnew Trzecim Wojewódzkim Konkursie Artystycznym  ,,7 Talent".

Łukasz Lipiński i Ryszard Rogalski  uczniowie  klasy 2A DSD zajęli 2 miejsce w finale konkursu na prezentację multimedialną „Deutschkenntnisse im Studium und Beruf-Zukunftsperspektiven“. Został on zorganizowany przez III LO im. Unii Lubelskiej z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego.

Agata Dyś, Agata FerencKlaudia Orchowska - zajęły III miejsce w etapie drużynowym Turnieju Wiedzy o Krajach Europejskich, m.in. o Francji, dla gimnazjalistów z Lublina i okolic zorganizowanym w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Lublinie.

Dorota Sembratowicz  uczennica klasy 3C  wyróżnienie w konkursie plastycznym „Lubelskie impresje"  w ramach Trzeciego Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego 7 Talent.

Karol Bochyński, uczeń klasy IIIF  nagroda w finale VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Regionalnej "Lubelszczyzna - godna Europy Ojczyzna".

Karol Suchecki  I miejsce w kategorii solista w finale II Wojewódzkiego  Konkursu Piosenki  Rosyjskiej.

Katarzyna Mikulska, Marcelina Sikora i Mikołaj Jachowicz  laureatami IV Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego "Wędrujemy po mapie świata", zorganizowanym przez XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie.

Karol Bochyński otrzymał wyróżnienie za interpretację wiersza Karola Wojtyły pt. „Zabierz mnie, Mistrzu, do Efrem” w wojewódzkim  Konkursie Papieskim.  

Emilia Strzalińska i Waleria Babenko z klasy 3C oraz Patryk Zielonka z klasy 3E otrzymali wyróżnienia za przygotowane prace plastyczne w IV edycji Konkursu Marynistycznego „Z piosenką pod żaglami”.

Karol Bochyński z klasy IIIF oraz Przemysław Belina z klasy IIF - wyróżnienia w  XIX Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Świdniku.

Wyróżnienie dla Redakcji Gazety  ,,Kamera” w ramach Warsztatów dziennikarskich Unia 2013.

Sukcesy sportowe:
I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu – Wiktoria Czarnecka,
I  i dwa  II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu, zakwalifikowanie się do kadry narodowej juniorów dla zawodników powołanych na Europejski Olompijski Festiwal Młodzieży w Utrechcie – Gabriela Bernat,
dwa III miejsca w zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu - Dominik Niedziałek,
II miejsce chłopców we współzawodnictwie sportowym Gimnazjada 2013,
V miejsce dziewcząt we współzawodnictwie sportowym Gimnazjada 2013,
I miejcse chłopców w Tour de Zemborzyce,
II miejcse dziewcząt w Tour de Zemborzyce,
III miejsce w klasyfikacji drużynowej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół gimnazjalnych,
II Miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym,
II miejsce w piłce nożnej Gimnazjada Miasta Lublin w kategorii chłopców,
II Miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,
X Miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,
I miejsce w sztafetach pływackich Gimnazjada Miasta Lublin w kategorii dziewcząt,
I miejsce w sztafetach pływackich Gimnazjada Miasta Lublin w kategorii chłopców,
I Miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w  sztafetach pływackich 10x25m dziewcząt,
I Miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w  sztafetach pływackich 10x25m chłopców,
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego Lublin  „Gimnazjada 2012/2013” w sztafetowych  biegach przełajowych,
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego Lublin „Gimnazjada 2012/2013”  w sztafetach pływackich,
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego Lublin  „Gimnazjada 2012/2013”  w piłce nożnej,
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego Lublin  „Gimnazjada 2012/2013”  w piłce ręcznej,
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego Lublin  „Gimnazjada 2012/2013”  w sztafetowych biegach przełajowych,
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego Lublin  „Gimnazjada 2012/2013”  w koszykówce,
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego Lublin  „Gimnazjada 2012/2013” w koszykówce,
I miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży  2012/2013 w pływaniu indywidualnym 50 m stylem dowolnym,
I miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży 2012/2013 w koszykówce,
II miejsce w punktacji drużynowej Szkół Gimnazjalnych w Jesiennej Edycji ,,Czwartków Lekkoatletycznych”.