2013-06-04|Umieszczone w: Chemia, |przez: ZetKa

W dniu „Otwartych Drzwi” 2013 roku odbyły się pokazy chemiczne, które przeprowadzone zostały przez uczniów naszego gimnazjum pod nadzorem nauczycieli: Urszuli Gryglickiej i Bożeny Pryszczewskiej.
Uczniowie z kół chemicznych mieli za zadanie wykonać przygotowane wcześniej doświadczenia. Doświadczenia wymagały precyzji i odpowiedniego przygotowania. Z twarzy uczniów nie schodził uśmiech. Uczniowie byli bardzo przejęci swoimi prezentacjami. Zapraszali przybyłych gości do wspólnej zabawy. Zwiedzający naszą szkołę uczniowie wraz z rodzicami, przyglądali się z zainteresowaniem i pytali o szczegóły. Zwieńczeniem pokazów przygotowanych przez uczniów były gromkie brawa.
Uczestnicy podziwiali przygotowane doświadczenia i z zadowoleniem stwierdzili, że warto było w nich uczestniczyć, poznać wiele nowych informacji o naszej szkole. Chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności chemiczne.
Zapraszamy na kolejne pokazy.