2013-06-04|Umieszczone w: G11, |przez: ZetKa

Szkoda, że to już nasza ostatnia wspólna szkolna wycieczka - zgodnie orzekli uczniowie klas 3A, 3C i 3F po powrocie z wyprawy do Niepołomic, Bochni i Krakowa. Z pewnością długo będziemy ją wspominać -  szczególnie pobyt w kopalni soli w Bochni, gdzie spędziliśmy noc w komorze „Kołdras”, znajdującej się 250 m pod ziemią.
Wycieczkę zorganizowały panie Aneta Siwiec, Anna Dąbkowska i Agnieszka Goliszek zaś jej program był bardzo urozmaicony . Najpierw uczniowie zwiedzili malowniczy Zamek Królewski w Niepołomicach. Następnie udali się do parku archeologicznego w Bochni, gdzie zwiedzili średniowieczną osadę. Kolejnym punktem programu była wizyta w kopalni soli w Bochni, gdzie oprócz zwiedzania czekało na młodzież  wiele atrakcji: przejazd podziemną kolejką, zjazd 140 metrową zjeżdżalnią, dyskoteka, boisko sportowe i nocleg w niemal ekstremalnych warunkach!.  W kolejnym dniu wycieczki zwiedziliśmy wspaniałe zabytki Krakowa. Szczęśliwi, choć zmęczeni, zasiedliśmy do obiadu w eleganckiej restauracji  „Foyer” przy znanym krakowskim teatrze Im. Julisza Słowackiego. I tak z nowym zastrzykiem energii pojechaliśmy do aquaparku, gdzie szaleliśmy aż do wieczora!. Do Lublina wróciliśmy o północy. Było super!
.