2013-04-25|Umieszczone w: G11, |przez: ZetKa

Gości witali młodzi artyści ze szkolnego chóru, a uczniowie tańczący w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Lubelskiej im. W. Kaniorowej, przebrani w stroje ludowe, wraz z hostessami częstowali gości regionalnymi lubelskimi przysmakami.

W hallu na parterze można było obejrzeć:
- prezentację multimedialną o szkole i Patronie - por. mar. Marianie Tadeuszu Mokrskim,
- prezentację gazety szkolnej „Kamera” i szkolnego Radia MIX - „Jedenastka” kuźnią  dziennikarskich talentów,
- prezentację akcji „Adopcja Serca” - „Jedenasta” szkołą z sercem,
- prezentację osiągnięć sportowych naszych uczniów - Mistrzowska „Jedenastka”,
- wystawę prac plastycznych gimnazjalistów - Artystyczna „Jedenastka”,
- prezentację współpracy w ramach: „e-Akademii Przyszłości”, „Exploring  Ireland”,
-  „Comenius” - jako Europejska „Jedenastka”,
- prezentację klasy z programem DSD I /certyfikat z j. niemieckiego/ - jedynej takiej klasy w Lublinie,
- prezentację: „Lubelszczyzna - nasza mała Ojczyzna”, czyli „Jedenasta” w regionie.

W Teatrze ”Bez Nazwy” szkolny teatr FLYING 11 wystawił spektakl w języku angielskim pt. „Alladyn”.

W salach lekcyjnych zaprezentowano:
- pokaz doświadczeń chemicznych i fizycznych - Fascynująca chemia, ciekawa fizyka,
- prezentację o ptakach – Odkryj tajemnice biologii,
- pokaz pracy z tablicą interaktywną - Witaj w wirtualnym świecie,
- warsztaty plastyczne – Zostań artystą,
- podróż do Hiszpanii - Hola Espańa!,
- zabawy językiem niemieckim - Spass mit Deutsch,
- zabawy językiem angielskim - Welcome  to „Jedenastka” oraz prezentację klasy  z rozszerzonym programem języka angielskiego,
- zabawy językiem francuskim - Bienvenu  au college n 11,
- zajęcia w klasie integracyjnej oraz wystawę dotyczącą integracji – „Jedenastka” przyjazna każdemu.

Tych, którzy nie mogli być osobiście  na „drzwiach otwartych” naszego gimnazjum, zapraszamy na wirtualny spacer po szkole.
Bogata oferta edukacyjna i możliwość różnorodnych zajęć pozalekcyjnych sprawiają, iż w „Jedenastce” każdy uczeń może rozwijać swoje zdolności i zainteresowania.
Zapraszamy!