2013-05-12|Umieszczone w: G11, |przez: ZetKa

30 marca 2013 roku zakończył się konkurs "Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń", w którym uczestniczyła nasza "Jedenastka". Nasze gimnazjum wykonało zadania przewidziane regulaminem konkursu i otrzymało tytuł Bezpiecznej szkoły oraz dyplom honorowy. Zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy wiele spotkań, konkursów, pogadanek i konwersatoriów. Naszą szkołę odwiedzili kuratorzy rodzinni, mediator sądowy, pracownicy socjalni oraz ratownicy medyczni. Szczegółowe relacje z działań podejmowanych w czasie trwania konkursu można obejrzeć na blogu www.bs-bu.blogspot.com.
Tytuł „Bezpiecznej szkoły” jest dla nas dumą i zobowiązaniem do nieustannego podejmowania przez całą społeczność szkolną starań i troski o zapewnienie bezpieczeństwa w „Jedenastce”.
Bardzo cieszymy się z tego tytułu i informujemy, że szkoła już zgłosiła swój udział w III edycji tego konkursu, który rozpocznie się już maju :)

W imieniu organizatorów konkursu w naszej szkole
Agnieszka Szajda
pedagog szkolny