2013-04-12|Umieszczone w: Język niemiecki, Rok szkolny 2012/2013, |przez: Ania Kwiecińska

8 marca odbył się finał konkursu na prezentację multimedialną „Deutschkenntnisse im Studium und Beruf-Zukunftsperspektiven“. Został on zorganizowany przez III LO im. Unii Lubelskiej z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego.
Finał miał miejsce podczas spotkania z przedstawicielami Ambasady Niemiec i Niemieckiego Ministerstwa do Spraw Szkolnictwa Zagranicznego. Po prezentacji  finałowej uczniowie  klasy 2A DSD Łukasz Lipiński i Ryszard Rogalski  zajęli w konkursie 2 miejsce. Jest to bardzo dużym wyróżnieniem, ponieważ temat przygotowanej przez nich prezentacji w języku niemieckim dotyczący studiów i perspektyw pracy zawodowej jest jeszcze dość odległy i trudny dla młodzieży gimnazjalnej.
W załaczniku prezentujemy konkursową prezentację.

Załączniki do pobrania:
Projekt_1.ppsx