2013-03-16|Umieszczone w: G11, Język angielski, Rok szkolny 2012/2013, |przez: ZetKa

Kamila Filipek, utalentowana językowo uczennica z klasy 3A, dostała się do finałowego, III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Jest to ogromny sukces, gdyż Kamila znalazła się w finale w ścisłym gronie 50 gimnazjalistów z całej Polski. Zostali oni wyłonieni spośród 15000 uczestników Olimpiady Języka Angielskiego.
O sukcesie Kamili zadecydował doskonały wynik uzyskany w II etapie. Nasza uczennica z części testowej i praktycznej, która polegała na przygotowaniu filmu pt.: „Miejsce, w którym żyję” uzyskała wynik 93%. Gratulujemy !!!
W kwietniu czeka Kamilę finał w Poznaniu. Trzymamy za nią kciuki !