2013-02-08|Umieszczone w: G11, |przez: ZetKa

W szkolnym etapie konkursu uczestniczyło łącznie 710 uczniów z 29 szkół Lublina i woj. lubelskiego.  W etapie regionalnym potwierdziło swój udział 79 uczestników z 27 szkół, w tym:  22 laureatów z 7 Liceów Ogólnokształcących,  32 laureatów z 11 Techników, 25 laureatów z 9 Gimnazjów.  Na etap regionalny dotarło 75 uczestników z 25 szkół woj. lubelskiego.

Nasze gimnazjum reprezentowali: Weronika Gorący, Kamila Jezior i Kacper Kowalczuk, a opiekunem grupy był nauczyciel informatyki pan Paweł Urbański.

Podczas trwania konkursu uczestnicy wysłuchali wykładu Pana Janusza Warszewskiego, konsultanta ds. informatyki w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie, na temat: "Internet – moje prawa i obowiązki".

W uroczystości wręczenia nagród i dyplomów uczestniczył Pan Wojciech Kulik – regionalny koordynator ECDL, członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Pan Janusz Warszewski, konsultant LSCDN i Pani Anna Smolińska, Dyrektor Zespołu Szkół Energetycznych.

Miło nam poinformować, że w kategorii gimnazjów wyróżnienie otrzymał Kacper Kowalczuk.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki sponsorowane przez Biuro ECDL, PTI  i firmę Vico sj. z Lublina. Gratulujemy!.