2012-10-31|Umieszczone w: G11, |przez: ZetKa

11 października 2012 r. klasy pierwsze naszego gimnazjum złożyły uroczyste ślubowanie. Podczas ceremonii  uczniowie przyrzekli na sztandar Gimnazjum nr 11 wierność szkolnej tradycji,  ideałom patriotyzmu i koleżeństwa, sumienność w nauce. W uroczystości przypomniano życie i dokonania  Patrona, porucznika marynarki Mariana Tadeusza Mokrskiego, którego życie i śmierć mogą być wzorem dla młodzieży i dorosłych. Akademię uświetnił występ szkolnego chóru i występy solistów. Nad oprawą muzyczną czuwała pani Urszula Plis.
Wspaniałą dekorację sali zapewniła praca pani Agnieszki Burdyk i uczniów klas II i III. Rolę gospodarzy  pełnili  uczniowie klasy IE i IA. Akademię przygotowały panie: Urszula Plis, Agnieszka Bernat, Agnieszka Burdyk i pan Rafał Nieściór.