2012-10-25|Umieszczone w: Radio MIX, |przez: ZetKa

Jak wiecie w naszej szkole można trenować różne dyscypliny sportowe. Jedną z nich jest piłka ręczna. Wzorem do naśladowania dla naszych kolegów i koleżanek są zawodniczki SPR LUBLIN. Ostatnio mieliśmy przyjemność (radio MIX, Hubert Solarski) być na meczu oraz za kulisami …
Piłkarki ręczne SPR-u Lublin pokonały w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu Zdobywców Pucharów, portugalskie ADA Colegio Joao de Barros 45:23. Początek meczu był wyrównany, bo jeszcze w 5 minucie na tablicy wyników był remis 3:3. Z każdą kolejną minutą podopieczne trenera Edwarda Jankowskiego powiększały przewagę, chociaż jeszcze w 16 min było tylko 9:7. Potem nastąpił popis gry naszych ulubionych zawodniczek. Pierwszą połowę wygrały aż 23:8, by w drugiej jeszcze bardziej powiększyć przewagę. Ostatecznie SPR pokonało zespół z Portugalii 45:23.
Można śmiało zakładać, że lublinianki awansowały już do kolejnej rundy, w której zmierzą się z WHC Metalurg Skopje z Macedonii.