2012-10-18|Umieszczone w: Chemia, |przez: ZetKa

W dniu 11 października odbył się pierwszy szkolny etap konkursu chemicznego, który był przygotowany przez Kuratorium Oświaty, a przeprowadzony został przez nauczycieli naszego gimnazjum panią Urszulę Gryglicką i  panią Bożenę Pryszczewską.
Konkurs skierowany był do  uczniów klas II, i III. Wzięło w nim udział 20. Celem konkursu było wychwycenie talentów chemicznych naszego gimnazjum, a nagrodą ocena celująca z chemii. Laureaci trzeciego etapu tego konkursu będą zwolnieni z części egzaminu gimnazjalnego. Do kolejnego etapu przeszli następujący uczniowie: Katarzyna Mikulska z klasy IIIA i Konrad Goliszek z klasy IIA. Poziom wiedzy naszych uczniów był wysoki, wielu osobom zabrakło 1-3 pkt. aby zakwalifikować się do kolejnego etapu. GRATULUJEMY!