2012-09-30|Umieszczone w: G11, |przez: ZetKa

24 września 2012 r. uczniowie klasy 3F wraz z wychowawcą panią Agnieszką Goliszek i opiekunem panią Krystyną Fajfer byli na wycieczce w oddziale lokalnym  TVP w Lublinie przy ul. Raabego 2.
Siedziba telewizji znajduje się w pobliżu centrum miasta, na zacisznym uboczu, które stanowi kompleks Radia Lublin, miasteczko akademickie dwóch uniwersytetów (KUL i UMCS), Ogrody - Saski i Botaniczny oraz zabytkowy cmentarz przy ulicy Lipowej.
Wraz z przewodnikami uczniowie mieli możliwość obejrzeć trzy studia telewizyjne, wejść w role pracowników obsługujących profesjonalny sprzęt, zwiedzić pomieszczenia, w których przygotowuje się Panoramę Lubelską i prognozę pogody, wysłuchać historii tego ośrodka telewizji, zabawić się w dziennikarzy oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia.
Wrażeń było co niemiara i na pewno wszyscy będą długo pamiętać te wycieczkę!