2012-09-21|Umieszczone w: Język polski, Rok szkolny 2012/2013, |przez: ZetKa

10 września 2012 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego, Fotograficznego i Literackiego pt. „KLASZTOR W SERCU MIASTA”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów całego województwa.   Patronat objął Lubelski Kurator Oświaty.

Przeor OO. Dominikanów w Lublinie, Grzegorz Kluz oraz Lubelski Kurator Oświaty, pan Krzysztof Babisz, wręczyli Laureatom i Nauczycielom nagrody, dyplomy oraz podziękowania. Nastąpiło także otwarcie pokonkursowej wystawy prac plastycznych, fotograficznych i literackich.

Akcentem artystycznym uroczystości był występ Zespołu Wokalnego "Sine Nomine" pod kierunkiem pani Izabeli Urban.

W konkursie literackim wśród trojga laureatów znalazła się uczennica Gimnazjum nr 11 w Lublinie, Aleksandra Woś z klasy III F, której gratulujemy sukcesu!!!

Uczennicę do konkursu przygotowała pani Krystyna Fajfer.