2012-09-09|Umieszczone w: G11, |przez: ZetKa

„Jeszcze nam w głowie plan wycieczek,
Jeszcze nam w ustach smak porzeczek,
Jeszcze nam w oczach łąki skoszone,
A tu już w uszach szkolny dzwonek.

Żal nam słonecznej pogody,
Piasku i łódki, i wody.
Żal wakacyjnej przygody,
Minął zielony czas…

Nowy rok szkolny w okno puka,
Zjawia się książka i nauka,
Trwałe przyjaźnie, heca niejedna.
Dobrze nam w szkole !"

Wakacje dobiegły końca. Trzeciego września w murach naszej szkoły znów zabrzmiał szkolny dzwonek. Oznajmił początek nowego roku szkolnego.  Jego inauguracja w Gimnazjum nr 11 miała bardzo uroczysta oprawę.

Społeczność naszego gimnazjum uczestniczyła w okolicznościowej Mszy świętej w parafialnym kościele p.w. Św. Rodziny.
Później w budynku szkoły z honorami powitano gimnazjalistów. W sali gimnastycznej odbyło się spotkanie dyrekcji i kadry pedagogicznej z uczniami klas pierwszych i ich rodzicami. Pani dyrektor, Mariola Krawczyk, przybliżyła zebranym historię szkoły, zapoznała z bazą dydaktyczną gimnazjum oraz przedstawiła wychowawców. Życzyła także uczniom zadowolenia z wyboru naszej szkoły.
Uczniowie  klas  drugich i trzecich spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Dyrekcji, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły, a przede wszystkim  UCZNIOM owocnej pracy w nowym roku szkolnym!  Wszystkiego dobrego!