2012-06-21|Umieszczone w: Teatr "Bez Nazwy", |przez: Kącka Małgorzata

14 czerwca 2011 r. na scenie szkolnego teatru „Bez nazwy” miała miejsce premiera spektaklu pt. „Scenki z życia szkoły”. Artyści pokazali w formie kabaretowej, z przymrużeniem oka wybrane scenki szkolnej rzeczywistości: lekcję, wywiadówkę i szkolenie nauczycieli. Podczas spektaklu wykorzystali umiejętności zdobyte podczas warsztatów z zakresu ruchu scenicznego, emisji głosu, pantomimy i improwizacji. Żywe reakcje widowni wskazywały, że premiera była sukcesem .
W widowisku wzięli udział: Weronika Domańska – Ia, Katarzyna Spust, Karolina Mitruczuk, Mateusz Kamiński i Konrad Matysek – uczniowie klasy IIIb. Przedstawienie przygotowały Pani Agnieszka Szajda i Pani Beata Zgnilec. Swoją pomocą oraz cennymi radami i wskazówkami dzielił się z młodymi aktorami nasz absolwent - aktor Teatru Panopticum Jakub Ryczek. Spektakl był pożegnaniem odchodzących aktorów (uczniowie klasy IIIb).
Żegnając się z Wami na wakacje życzymy Wam szczęśliwych i zdrowych i pełnych słońca wakacji.

Agnieszka Szajda i Beata Zgnilec – opiekunki szkolnego teatru „Bez nazwy”