2012-04-06|Umieszczone w: G11, |przez: Krzysztof Szczerba

Dzień otwartych drzwi, przygotowany pod hasłem „Jedenastka – Gimnazjum dla Ciebie” był pełen atrakcji dla kandydatów na przyszłych uczniów.

Gości witali młodzi artyści ze szkolnego chóru. Gimnazjaliści zainteresowani sztuką aktorską, próbujący swoich sił w szkolnych teatrach, przygotowali spektakle w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. W sali Teatru „Bez nazwy” odbył się koncert piosenek w językach obcych nauczanych w naszej szkole: niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim i francuskim.

Efekty swojej pracy zaprezentowali uczniowie zdobywający szlify dziennikarskie w szkolnym Radiu MIX oraz gazecie „Kamera”.W ramach promocji naszego gimnazjum zaprezentowało osiągnięcia sportowe uczniów, efekty współpracy z Ośrodkiem Brama Grodzka, pokazy z cyklu „Fascynująca chemia i ciekawa fizyka”, warsztaty z linorytu, wyniki akcji „Adopcja Serca”, a także  projektów finansowanych z EFS „E-Akademia Przyszłości”, i „Comenius”.

W kąciku „Lubelszczyzna-nasza mała Ojczyzna” zaprezentowali się w strojach ludowych nasi uczniowie tańczący w Zespole Pieśni i Tańca Ziemi Lubelskiej im. W. Kaniorowej, którzy częstowali gości regionalnymi przysmakami.

Bogata oferta edukacyjna, oddziały dwujęzyczne realizujące program DSD I, klasy integracyjne, klasa z rozszerzonym program jęz. angielskiego i możliwość różnorodnych zajęć pozalekcyjnych sprawiają, iż w „Jedenastce” każdy uczeń może rozwijać swoje zdolności i zainteresowania.

Zapraszamy!