2012-03-15|Umieszczone w: Teatr "FLYING 11", |przez: Kącka Małgorzata

Szkolny teatr FLYING 11 zajął II miejsce w IV Lubelskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych w języku angielskim, którego organizatorami są: MM  Publications  Polska i Dzielnicowy Dom Kultury LSM. Eliminacje konkursowe odbyły się 9 marca 2012 r. w Teatrze Kameralnym LDK w Lublinie. Nasi aktorzy wystąpili ze spektaklem pt. „ Sleeping Beaty”.

Specjalnymi wyróżnieniami za świetną grę aktorską jury nagrodziło ucznia klasy II e, Kacpra Wronę, za rolę „ Crazy Froga” i uczennicę klasy III a, Natalię Salwę, za rolę „ Wicked Fairy”.

Magiczny świat baśni wyczarowało 19 aktorów z klas: III a, II f, II h, II e, I c i I h. Premierowy spektakl społeczność Gimnazjum nr 11 miała okazję obejrzeć 8 marca w Dniu Święta Kobiet.

Gratulujemy wszystkim aktorom oraz instruktorom artystycznym: p. A. Adamczyk, p. A. Goliszek i p. B. Daniluk.