2011-12-20|Umieszczone w: Teatr "FLYING 11", |przez: Kącka Małgorzata

19 grudnia w sali teatralnej odbyło się widowisko bożonarodzeniowe przygotowane przez szkolny teatr języka angielskiego FLYING 11.Widzowie obejrzeli sztukę Karola Dickensa A Christmas Carol w nowoczesnej, zabawnej a zarazem trzymającej w napięciu aranżacji.

Aktorzy pod okiem pań Beaty Daniluk, Agnieszki Goliszek we współpracy z panią Agnieszką Adamczyk pracowali nad przedstawieniem blisko 3 miesiące ćwicząc role w języku angielskim.

A oto obsada sztuki:

Narrator – Marek Żak , klasa 2f

Ebenezer Scrooge – Karol Bochyński , klasa 2f

Mr Cratchit– Jakub Kulpa, klasa 2h

Mrs Cratchit- Aleksandra Reszka, klsa 2h

Tiny Tim & Young Scrooge- Michał Bielecki , klasa 2h

Young Scrooge’s girlfriend- Agnieszka Wróbel, klasa 3a

Ghost& Scrooge’s Cousin– Kacper Wrona, klsa 2e

Bob Marley- Natalia Salwa, klasa 3a

Charity women- Ewa Garbacz i Monika Łuszczykiewicz, klasa 3a

Beggar- Jakub Stelmaszyk , klsa 1c

Women- ghosts- Martyna Magdziak,Joanna Huszcza,Klaudia Giderewicz, Magdalena Misztal, klasa 2h

Efekty specjalne – Gabiela Kasprzyk i Kinga Mitura, klasa 3a

Oprócz sztuki widzowie usłyszeli również dwa wiersze: Spelling Christmas w wykonaniu uczniów z klasy 1 g oraz Why Do the Bells of Christmas Ring ? w wykonaniu Katarzyny Orzeł z klasy 2f. W świąteczny nastrój wprawiały widzów także piosenki- Last Christmas - zaśpiewała Julita Romanek z klasy 1h, All I Want For Christmas- wykonały Agnieszka Boczek i Kinga Sowa z klasy 1g.Całe przedstawienie zwieńczyła zaś piosenka Joy To the Word wykonana przez Georgię Gwiazdowską i Julie Dyś z klasy 2f.