2011-06-17|Umieszczone w: G11, |przez: Zbigniew Kwieciński

Słowa Papieża stanowiły hasło przewodnie spotkania Prezydenta Miasta Lublin z laureatami konkursów przedmiotowych i artystycznych dla uczniów gimnazjów, które odbyło się w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie w dniu 14 czerwca br.

Laureaci, opiekunowie oraz dyrektorzy szkół odebrali z rąk Prezydenta Krztsztofa Żuka oraz przedstawicieli Rady Miasta nagrody, dyplomy i podziękowania.

Nasze gimnazjum reprezentowały:

• Weronika Adamczyk - laureatka konkursu biologicznego, polonistycznego i języka niemieckiego,
  • Katarzyna Furtak - laureatka konkursu języka niemieckiego,
  • Aneta Madej - laureatka konkursu geograficznego,
  • Milena Shenk - laureatka konkursu języka rosyjskiego,
  • Agata Dimitrewska - laureatka konkursu języka niemieckiego.

W programie artystycznym zaprezentowali się uczniowie z Gimnazjum nr 18 w Lublinie, którzy przygotowali koncert pod hasłem "Lublin jest jak otwarta księga".

Po koncercie uczestnicy spotkania ustawili się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.