2011-06-06|Umieszczone w: G11, |przez: Krzysztof Szczerba

W dniu 26 czerwca uczniowie Naszego Gimnazjum wystartowali w zawodach sportowych „Tour de Zembrzyce” . Uczniowie mieli do pokonania na rowerze 12 kilometrową trasę wokół Zalewu Zemborzyckiego. W wyścigu rowerowym wzięli udział: Emilia Strzalińska, Katarzyna Węger, Marcelina Sikora, Chęć Jakub, Solski Filip, Czerwińska Emilia, Zabiegała Karolina, Bracław Karol, Adrian Aleksandrowicz i Bartosz Węgrowski. Uczniowie naszego gimnazjum spisali się bardzo dobrze zajmując w klasyfikacji generalnej szkół II miejsce.

Do punktacji generalnej zaliczała się prezentacja wykonana przez ucznia Jakuba Chęcia na temat „Używki to fałszywki” oraz plakat na ten sam temat wykonywany podczas trwania wyścigów rowerowych przez uczennice Gimnazjum nr 11 Igę Mirskę, Urszulę Bednarczyk, Karolinę Kałkucką, Agatę Małyszek. Opiekę nad grupą multimedialną i plastyczną sprawowała Pani Beata Zgnilec, nad grupą sportową rowerową Pan Krzysztof Sagan i Pan Arkadiusz Czarnecki.

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy !!!