2011-06-03|Umieszczone w: G11, |przez: Krzysztof Szczerba

W dniach 18 - 20 marca w Gliwicach odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w pływaniu. W zawodach wzięli udział następujący uczniowie Naszego Gimnazjum:  Adrian Aleksandrowicz, Marcel Dobrowolski, Jacek Szelest i Maciej Tchórzewski trenowani przez Pana Krzysztofa Sagana.

Wszyscy zawodnicy uzyskali rekordy życiowe w swoich konkurencjach, a Adrian Aleksandrowicz wywalczył srebrny medal na dystansie 50m stylem dowolnym i 4 miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym, Jacek Szelest zajął 8 miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym. W wyścigach sztafetowych Nasi zawodnicy w składzie: (Adrian Aleksandrowicz, Marcel Dobrowolski, Jacek Szelest i Maciej Tchórzewski) wywalczyli brązowy medal na dystansie 4x100 m stylem dowolnym.

Zawodnikom i trenerowi serdecznie gratulujemy.