2017-06-18|Umieszczone w: |przez: Siwiec Aneta

W dniach 5-7 czerwca uczniowie klas I F, II F i III F uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Zakopanego. Była to dla nas niezapomniana przygoda i tylko żałujemy, że trwała tak krótko. Podczas wyjazdu zwiedziliśmy m.in. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, Kaplicę na Jaszczurówce, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku, a także zdobyliśmy Rusinową Polanę i Gęsią Szyję. Podczas wycieczki dużo czasu spędzaliśmy na słynnych „Krupówkach”, gdzie sprawiliśmy sobie liczne pamiątki, a wieczorem tego samego dnia wybraliśmy się do aqua parku. Drugiego dnia wycieczki w godzinach nocnych obchodziliśmy 16-tkę Fabioli, a później była dyskoteka. Ostatniego dnia przeszliśmy przez Dolinę Kościeliska. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do autokaru, który zawiózł nas bezpośrednio pod szkołę, a czas w Zakopanem okazał się niezwykle udany.

Paweł Hańczur