2017-03-21|Umieszczone w: |przez: El_Cztery

Tego dnia główny hall gimnazjum  został udekorowany  T-shirtami  ozdobionymi własnoręcznie przez naszych uczniów  motywami irlandzkimi: trójlistną koniczyną, harfą, flagą, mapą, Leprichaunem oraz napisami po angielsku. Wielu naszych uczniów przyszło ubranych  na zielono, co było niezawodną ochroną przed odpowiedzią ustną na lekcjach. Klasy pierwsze uczestniczyły w quizie o Irlandii, w którym I miejsce zajęła klasa 1a, II miejsce klasa 1f , zaś III miejsce klasa 1b. Odbył się również konkurs na najbardziej „irlandzkie” drzwi, w którym należało udekorować wejście do swojej klasy motywami symbolizującymi „Szmaragdową Wyspę”. Nagrodą był „garniec złota od Leprechauna”. Duży za I miejsce otrzymała klasa 2a, średni za II miejsce - klasa 2f, mały za III miejsce  klasa 1a.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!!!