2016-12-21|Umieszczone w: "Adopcja Serca", |przez: El_Cztery

Na początku miesiąca napisaliśmy do nich listy z życzeniami na Boże Narodzenie i Nowy Rok, wysłaliśmy im drobne upominki oraz dołączyliśmy nasze zdjęcia. Korespondencja została przygotowana pod okiem pani Agnieszki Goliszek. Wielu uczniów naszego gimnazjum pod kierunkiem nauczycieli plastyki i techniki- pani Agnieszki Burdyk i pana Pawła Urbańskiego wykonało własnoręcznie przepiękne bombki i ozdoby choinkowe z wykorzystaniem różnych technik i materiałów. Następnie w dniach 14 i 15 grudnia pan Krzysztof Celiński i pani Agnieszka Burdyk zorganizowali kiermasz tych interesujących ornamentów. Każdy chciał kupić choć jedną ozdobę aby pomóc rówieśnikom w Afryce. W prowadzenie kiermaszu zaangażowani byli uczniowie klas 2c, 2d, 2f, 3a i 3f. Udało im się zebrać 543 złote. Pieniądze będą przeznaczone na opłatę szkoły, lekarstwa, odzież i żywność dla Bernadette i Bizimana.

Drodzy uczniowie! Dziękujemy Wam za Waszą pracę i zaangażowanie, a przede wszystkim za Wasze otwarte serca dla potrzebujących!