2016-12-19|Umieszczone w: |przez: KSZ

9 grudnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów dla uzdolnionych uczniów gimnazjów i szkół średnich z terenu naszego miasta i województwa. W gronie stypendystów znalazło się aż czternastu uczniów z Gimnazjum nr 11. Nagrodzeni zostali:
z klas pierwszych – Gabriela Korneluk, Paulina Wójcik, Aleksandra Żak, Jakub Nawrocki, Michał Nużka;
z klas drugich – Natalia Goliszek, Katarzyna Stążka, Adrianna Wieleba, Aneta Wójcik, Kamil Fahmi Amin, Kacper Sobieszuk, Adam Szczerba;
z klas trzecich – Natalia Gułaś i Michał Żurkowski.
Uczniowie otrzymali stypendia w ramach programu „ Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017” współfinansowanego przez Unię Europejską. Wraz z ich otrzymaniem  rozpoczynają indywidualną pracę pod opieką nauczycieli naszej szkoły.
Gratulujemy  stypendystom i życzymy im dalszych sukcesów !